Hemen arayın:
+90 533 874 24 14

Yumurta (Bağışı) Donörü

Yumurta bağışı nedir?

Yumurta bağışı yani yumurta donörü düzenli ve sağlıklı yumurta üretimi olan genç kadınların yumurtalarının, standart tüp bebek süreci ile geliştirilmesi ve oluşan yumurtaların toplanması ile gerçekleştirilen, yumurta donorünün, toplanan yumurtalarını, kendi yumurtaları ile anne olma şansı olmayan kadınlara bağışladığı bir uygulamadır. Bu süreçte, yumurta donorünün yumurtalıkları, dolayısıyla da doğurganlığı kesinlikle zarar görmemekte, ya da yanlış bilindiği üzere, tüm yumurtalık alınmamaktadır. Yalnızca, oluşan yumurta hücreleri, tamamen acısız bir şekilde toplanmaktadır.

Yumurta donorü olabilmek için kriterler nedir?

Yumurta donörü olabilmek için, çok ciddi ve olmazsa olmaz kurallar mevcuttur.

  • İlk ve en öncelikli kriter, yumurta bağışçısı olmak isteyen kişinin, Avrupa Üreme ve Embriyoloji Birliği ile Amerika Üreme Tıbbi Cemiyeti kriterlerine göre, hiçbir genetik ve bulaşıcı hastalık taşımaması gerekmektedir. Tüm bu gerekli kontrol ve testler ilk öncelikli olarak yapılmalıdır.
  • Yumurta bağışçısı, 20-28 yaş aralığında bulunmalı ve sağlıklı yumurta üretimi olmalıdır. Bu veriler hormon testleri ile desteklenmektedir.
  • Yumurta donorü, madde ve ilaç bağımlılığı olmayan, vücut ölçüleri, sağlıklı sınırlar içinde olan kadınlar olmalıdır.

Nasıl yumurta donörü olunur?

Yumurta bağışı yapmak, yumurta donorü olmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun ve bize gönderin. Eğer yumurta bağışçısı kriterlerimize uygun iseniz, detayları görüşmek üzere, 24 saat içinde, e-posta ya da telefon yoluyla sizinle irtibata geçeceğiz.

Ayrıntılı bilgi almak için;
+90 533 874 24 14

NOT: Başvuru formuna gireceğiniz bilgiler, kesinlikle gizli kalacaktır.
Başvuru formunda eksik bırakılan kısımlar olursa, başvurunuz değerlendirmeye alınmayabilecektir.


Yumurta Donörü Başvuru Formu


(Belirli bir yaş aralığında donör kabul ediyoruz)

(aynı anda birçok resim seçip ekleyebilirsiniz)
  • Yüz hatlarınızın ve gözlerinizin seçilebildiği yüz fotoğraflarınız
  • Vücut şeklinizin anlaşılabildiği boy fotoğraflarınız

Hemen Doktorunuza Ulaşın

Doğru teşhis ile sizin için gerekli tedaviyi ve maliyetini öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

+90 533 874 24 14
Whatsapp ile ücretsiz arayın / mesaj atın

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip Kıbrıs Tüp Bebek

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip
Tüp Bebek Uzman Doktorumuz

İrem Berk Kıbrıs Tüp Bebek

İrem Berk
Tüp Bebek Koordinatörümüz

Tarkan Çevirgen Kıbrıs Tüp Bebek

Tarkan Çevirgen
Klinik Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN Kıbrıs Tüp Bebek

Ayşe LİMAN
Embriyoloğumuz

Yumurta Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekYumurta DonasyonuMenopoz, turner sendromu ve yumurtaların yetersiz kaldığı diğer durumları yaşayan kadınlar, yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavimiz ile, %85'i aşan başarı oranlarımızla anne olabiliyorlar.
Sperm Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekSperm DonasyonuSperm Donasyonu, çeşitli nedenlerle sperm üretimi durmuş, sağlıklı ya da yeterli sperm üretimi şansı bulunmayan, azospermi ve benzeri sorunları yaşayan erkeklerin sağlıkla bebek sahibi oldukları tedavimizdir.
Tüp Bebek Kıbrıs Tüp BebekTüp BebekTüp Bebek, bir yılı aşkın süredir, hiçbir korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen, çeşitli sebeplerden bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu, başarıyla gerçekleştirdiğimiz tedavimizdir.
IMSI Kıbrıs Tüp BebekIMSIIMSI, standart tüp bebek tedavilerin çok üzerinde gebelik oranını sağlamak amacıyla, morfolojik açıdan gebelik sağlama olasılığı en yüksek sperm hücresinin seçilmesi işlemidir.