Hemen arayın:
+90 533 874 24 14

Blog Makalelerimiz Sayfa 5

Turner Sendromu

Turner Sendromu

Turner sendromlu bir kadının tıbbi yardım almaksızın çocuk sahibi olma ihtimali son derece düşüktür. Turner sendromlu kadınlar yumurta donasyonu ve tüp bebek tedavisi ile, Kıbrıs Tüp Bebek Merkezinde, bebek sahibi olabilirler.

Endometriozis

Endometriozis

Bir çok endometriozis hastası tüp bebek yöntemi ile Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'mizde, konusunda uzman doktorumuz Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip sayesinde bebek sahibi olabilmektedir. Eğer yumurta kalitesi ileri derecede bozulmuşsa bu hastalarda da yumurta donasyonu bebek sahibi olmak için başvurulacak yöntemdir.

Polikistik Over Sendromu

Polikistik Over Sendromu

Polikistik over üreme çağında olan bir kadında düzenli olarak gerçekleşmesi gereken yumurtlama işlevinin aksaması, tüylenmede artış, adet gecikmeleri, kilo alma, sivilcelenme, gebe kalamama veya zor gebe kalma gibi belirtilerle seyreden bir durumdur. Polikistik Over Sendromu olan kadınlar, Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'mizde, konusunda uzman doktorumuz Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip ve ekibi sayesinde tüp bebek tedavisi sonrası kolaylıkla gebe kalmaktadırlar.

Oligospermi ve Azospermi

Oligospermi ve Azospermi

Bir erkekte hiç sağlıklı sperm üretimi olmadığını söyleyebilmek için, öncelikle, menide spermin bulunmadığı Azospermi durumunda olan erkeklerin testis dokularında, TESA/TESE veya Micro TESE adı verilen cerrahi bir operasyonla canlı sperm aranır.

Hemen Doktorunuza Ulaşın

Doğru teşhis ile sizin için gerekli tedaviyi ve maliyetini öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

+90 533 874 24 14
Whatsapp ile ücretsiz arayın / mesaj atın

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip Kıbrıs Tüp Bebek

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip
Tüp Bebek Uzman Doktorumuz

İrem Berk Kıbrıs Tüp Bebek

İrem Berk
Tüp Bebek Koordinatörümüz

Tarkan Çevirgen Kıbrıs Tüp Bebek

Tarkan Çevirgen
Klinik Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN Kıbrıs Tüp Bebek

Ayşe LİMAN
Embriyoloğumuz

Yumurta Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekYumurta DonasyonuMenopoz, turner sendromu ve yumurtaların yetersiz kaldığı diğer durumları yaşayan kadınlar, yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavimiz ile, %85'i aşan başarı oranlarımızla anne olabiliyorlar.
Sperm Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekSperm DonasyonuSperm Donasyonu, çeşitli nedenlerle sperm üretimi durmuş, sağlıklı ya da yeterli sperm üretimi şansı bulunmayan, azospermi ve benzeri sorunları yaşayan erkeklerin sağlıkla bebek sahibi oldukları tedavimizdir.
Tüp Bebek Kıbrıs Tüp BebekTüp BebekTüp Bebek, bir yılı aşkın süredir, hiçbir korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen, çeşitli sebeplerden bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu, başarıyla gerçekleştirdiğimiz tedavimizdir.
IMSI Kıbrıs Tüp BebekIMSIIMSI, standart tüp bebek tedavilerin çok üzerinde gebelik oranını sağlamak amacıyla, morfolojik açıdan gebelik sağlama olasılığı en yüksek sperm hücresinin seçilmesi işlemidir.