Hemen arayın:
+90 533 874 03 13

Embriyo Dondurma

Embriyo Dondurma

Embriyo dondurma işlemi 20 yıldır tüm dünyada ve Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'mizde başarıyla gerçekleştirilen bir yöntemdir. Kıbrıs'ta Embriyo Dondurma işleminde; transfer için gerekli olan sayıdan daha fazla ve iyi kalitede embriyo elde edilmesi durumunda, bu embriyolar, çiftlerin isteği üzerine, dondurularak, 3 ya da 5 yıl kadar saklanabilmektedir.

Fazla embriyoların dondurulması hastaya hem ekonomik hem de psikolojik bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca dondurulan embriyolar transfer edileceği zaman hasta herhangi bir tedaviye gereksinim duymamaktadır, yalnızca rahim hazırlığı yeterli olmaktadır. Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'nde, kaliteli ve gelişmiş embriyolara uygulanan Embriyo Dondurma işlemi ile gebelik oranı, taze embriyo transferi ile gebelik oranıyla aynı olmaktadır. 

Embriyo dondurma işleminin iki önemli yararı vardır:
1) Çoğul gebelik riski azalır,
2) Bir gonadotropin uyarımı ile taze siklus yanı sıra dondurma-çözme ile birden fazla embriyo transferi gerçekleşebilir, bu da nihai gebelik şansını arttırır. Kıbrıs'ta Embriyo dondurma işlemi, embriyo gelişiminin her aşamasında uygulanabilir. Döllenmenin görüldüğü ilk gün olan embriyolarda ve şekilsel farklılaşmanın gerçekleştiği 5. gün embriyolarında uygulanması teknik olarak daha iyi sonuçlar vermektedir.

Kıbrıs'ta Embriyo dondurma işlemi embriyoların koruyucu sıvı içerisinde kademeli olarak soğutularak dondurulması ve dondurulan embriyoların sıvı azot içerisinde konularak -196 derecede saklanması esasına dayanır. Bu sayede embriyolar yıllarca muhafaza edilebilmektedir.

Dondurulan embriyoların transferi için hastanın hazırlanması son derece zahmetsiz ve ekonomik olmaktadır. Sadece rahim içi tabakasını geliştirmeye yönelik bir tedavi sürecininin ardından embriyo transferi uygulanır.

embriyo dondurma fiyatları ve süreç detayları için, aşağıdaki telefon numaramızdan ve iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.


Hemen Doktorunuza Ulaşın

Doğru teşhis ile sizin için gerekli tedaviyi ve maliyetini öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

+90 533 874 03 13
Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip Kıbrıs Tüp Bebek

Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip
Tüp Bebek Uzman Doktorumuz

İrem Berk Kıbrıs Tüp Bebek

İrem Berk
Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

Sezen ATAL Kıbrıs Tüp Bebek

Sezen ATAL
Klinik Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN Kıbrıs Tüp Bebek

Ayşe LİMAN
Embriyoloğumuz

Yumurta Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekYumurta DonasyonuMenopoz, turner sendromu ve yumurtaların yetersiz kaldığı diğer durumları yaşayan kadınlar, yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavimiz ile, %85'i aşan başarı oranlarımızla anne olabiliyorlar.
Sperm Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekSperm DonasyonuSperm Donasyonu, çeşitli nedenlerle sperm üretimi durmuş, sağlıklı ya da yeterli sperm üretimi şansı bulunmayan, azospermi ve benzeri sorunları yaşayan erkeklerin sağlıkla bebek sahibi oldukları tedavimizdir.
Tüp Bebek Kıbrıs Tüp BebekTüp BebekTüp Bebek, bir yılı aşkın süredir, hiçbir korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen, çeşitli sebeplerden bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu, başarıyla gerçekleştirdiğimiz tedavimizdir.
IMSI Kıbrıs Tüp BebekIMSIIMSI, standart tüp bebek tedavilerin çok üzerinde gebelik oranını sağlamak amacıyla, morfolojik açıdan gebelik sağlama olasılığı en yüksek sperm hücresinin seçilmesi işlemidir.