Hemen arayın:
+90 533 874 03 13

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs'ta tüp bebek işlemi ya da kıbrıs tüp bebek fiyatları dendiğinde aklımıza özellikle Kıbrıs'ta uygulanan tedavilerle ilgili olarak, standart tüp bebek tedavisinden başlamak üzere, yumurta donasyonundan, sperm donasyonu ile tüp bebek tedavisine, preimplantasyon genetik tanı olarak da bilinen, PGT ile cinsiyet seçimi işlemine kadar, geniş bir tedavi yelpazesi gelir. Bu tedaviler, başvuran hastaların medikal geçmişlerine, mevcut sağlık durumlarına, istenen test sonuçlarına, tetkiklerine, raporlarına ve farklı infertilite faktörlerine ya da genetik tanı ile cinsiyet seçimi yapılması gibi, özel isteklerine göre çeşitlenmektedir.

Detaylı araştırmaları sonucunda, Kuzey Kıbrıs'a gelerek, tüp bebek yaptırmaya karar veren çiftler, öncelikle tedavileri ve kıbrıs tüp bebek fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla, ilgili doktorlarına ya da ekiplerine ulaşırlar, hangi tedavinin onlara için daha uygun olduğuna, karşılıklı bilgi alışverişleri sonucu karar verilir. Bu aşamada, hastalardan alınan tıbbi bilgilere dayanarak, standart tüp bebek tedavisi, yumurta donasyonu veya sperm donasyonu tedavilerinden hangisi kendilerine uygun görülürse, tedaviye uygun bir hazırlık planıyla tedaviye başlanır.

Elbette kıbrıs tüp bebek fiyatları tedavi çeşidine göre değişebilmektedir. Aynı durum farklı kıbrıs tüp bebek merkezi fiyatları için de geçerlidir. Benzer tedaviler için, farklı merkezlerin uyguladığı, farklı fiyat aralıkları oluşmaktadır. Bazı kıbrıs tüp bebek merkezleri ortalama fiyatlar sunarken, bazı kıbrıs tüp bebek merkezleri daha ucuz ya da daha pahalı ücretler uygulayabilmektedir. Bu durum merkezin başarısına, ya da genel fiyat politikasına göre değişmektedir. Burda dikkat edilmesi gereken esas nokta, kapsamlı araştırmalar yapmak ve size sunduğu tedavi detayları açısından güvenilir bir doktor ve merkez seçmektir. 

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları 

Kıbrıs tüp bebek fiyatları, ulaşım ve konalklama dahil paket fiyatları öğrenmek için hemen telefon edebilirsiniz.

+90 533 874 03 13Peki kıbrıs tüp bebek merkezleri içerisinde en güvenilir merkez nasıl seçilmelidir? 

Yukarıda bahsedilen nedenlerden ötürü, kıbrıs tüp bebek fiyatları tedavi çeşidine, yumurta donasyonu veya sperm donasyonu ile tüp bebek tedavisi, standart tüp bebek tedavisi ya da genetik tanı ile cinsiyet seçimi işleminin tedavi planına dahil olup olmayacağına göre ve kıbrıs tüp bebek merkezleri ücret politikalarına göre değişim göstermektedir.

En uygun merkezi seçerken, önemli olan, araştırmalar yapılırken, her işlemin maliyeti, tedavi detayına göre değiştiğinden, o işlem için, ortalama kıbrıs tüp bebek fiyat aralığı altında, daha düşük fiyat sunan merkezlerle ilgili aklınızda mutlaka soru işaretleri bulunmasıdır. Normalin altında, ucuz bir tedavi ücreti sunan kıbrıs tüp bebek merkezleri ile ilgili olarak, maliyetleri aşağıya çekmek için eksik tedaviler ya da tedavinizi olumsuz etkileyebilecek farklı maliyet kısma yöntemleri uygulanabileceğinden, aradığınızı bulma olasılığınızın azalacağını ve belki de tedavinizin olumsuzlukla sonuçlanabileceğini mutlaka aklınızın bir köşesinde tutmalısınız.

Tedavi ücretlerimizle ilgili, detaylı bilgi almak için, bize aşağıdaki telefon ve iletişim formumuzdan ya da iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Hemen Doktorunuza Ulaşın

Doğru teşhis ile sizin için gerekli tedaviyi ve maliyetini öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

+90 533 874 03 13
Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip Kıbrıs Tüp Bebek

Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip
Tüp Bebek Uzman Doktorumuz

İrem Berk Kıbrıs Tüp Bebek

İrem Berk
Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

Sezen ATAL Kıbrıs Tüp Bebek

Sezen ATAL
Klinik Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN Kıbrıs Tüp Bebek

Ayşe LİMAN
Embriyoloğumuz

Yumurta Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekYumurta DonasyonuMenopoz, turner sendromu ve yumurtaların yetersiz kaldığı diğer durumları yaşayan kadınlar, yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavimiz ile, %85'i aşan başarı oranlarımızla anne olabiliyorlar.
Sperm Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekSperm DonasyonuSperm Donasyonu, çeşitli nedenlerle sperm üretimi durmuş, sağlıklı ya da yeterli sperm üretimi şansı bulunmayan, azospermi ve benzeri sorunları yaşayan erkeklerin sağlıkla bebek sahibi oldukları tedavimizdir.
Tüp Bebek Kıbrıs Tüp BebekTüp BebekTüp Bebek, bir yılı aşkın süredir, hiçbir korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen, çeşitli sebeplerden bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu, başarıyla gerçekleştirdiğimiz tedavimizdir.
IMSI Kıbrıs Tüp BebekIMSIIMSI, standart tüp bebek tedavilerin çok üzerinde gebelik oranını sağlamak amacıyla, morfolojik açıdan gebelik sağlama olasılığı en yüksek sperm hücresinin seçilmesi işlemidir.