Hemen arayın:
+90 533 874 03 13

Serum Yöntemi

Serum Yöntemi

Anne adayındaki bağışıklık kaynaklı bazı hastalıklar, transfer edilen embriyonun anne adayına tutunmasını ve sağlıklı şekilde büyümeyi sürdürmesini zorlaştığından, bu gibi durumlar yaşayan çiftlerin tüp bebek denemeleri maalesef ki çoğunlukla başarısız olmaktadır.

Serum yöntemi Kıbrıs adasındaki, alanında en başarılı tüp bebek merkezi olan Mucize Ekip'te uzun zamandır gerçekleştirdiğimiz bir tedavidir. Özellikle teşhis edilen belirli bir sıkıntı bulunmamasına rağmen, defalarca başarısızlıkla sonuçlanan tüp bebek tedavileri ve erken dönem bebek kayıpları olan kadınlarda uyguladığımız serum yöntemi ile, gizli kalan bağışıklık kaynaklı başarısızlıklar giderilmekte ve anne adayı bebeğine sağlıkla kavuşmaktadır. 

Kıbrıs Serum Tedavisi Nasıl Uygulanmaktadır?

Kadının yumurta ya da rahim hazırlık sürecinin ardından başlanan serum tedavimizin başlangıcı, embriyo dölleme günü veya bazı hastalarda, bu süreçten de önce olabilmektedir.  Embriyoyu anne adayına transfer ettiğimiz gün de, yine damar yoluna serum uygulaması yapılmaktadır. Gerekli durumlarda, tedavi, bebeklerin kalp atışlarına kadar sürdürülebilmektedir.

Serum Tedavisi Hangi Anne Adaylarına Uygulanmalıdır?

  • Sebebi bilinmeyen, tüp bebek başarısızlıkları olan,
  • Bağışıklık kaynaklı olabilecek, Haşimato tiroidi vb. durumları bulunan,
  • Kanser gibi, önemli ve bağışıklık sistemini direk etkileyen, öyküleri bulunan anne adaylarına, serum yönyemi önerilmektedir.

Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'mizde başarıyla uyguladığımız serum yöntemi, diğer tedavilere kıyasla, yüksek maliyeti olan bir tedavi süreci olmadığından, hastalarımızın bir çoğu tarafından, tedavilerine ek olarak seçilmektedir.

Bağışıklık kaynaklı olabileği tahmin edilen, sürekli tekrarlayan başarısız denemelerle bize gelen hastalarımızın, nerdeyse %80'inde, başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

 

 


Hemen Doktorunuza Ulaşın

Doğru teşhis ile sizin için gerekli tedaviyi ve maliyetini öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

+90 533 874 03 13
Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip Kıbrıs Tüp Bebek

Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip
Tüp Bebek Uzman Doktorumuz

İrem Berk Kıbrıs Tüp Bebek

İrem Berk
Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

Sezen ATAL Kıbrıs Tüp Bebek

Sezen ATAL
Klinik Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN Kıbrıs Tüp Bebek

Ayşe LİMAN
Embriyoloğumuz

Yumurta Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekYumurta DonasyonuMenopoz, turner sendromu ve yumurtaların yetersiz kaldığı diğer durumları yaşayan kadınlar, yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavimiz ile, %85'i aşan başarı oranlarımızla anne olabiliyorlar.
Sperm Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekSperm DonasyonuSperm Donasyonu, çeşitli nedenlerle sperm üretimi durmuş, sağlıklı ya da yeterli sperm üretimi şansı bulunmayan, azospermi ve benzeri sorunları yaşayan erkeklerin sağlıkla bebek sahibi oldukları tedavimizdir.
Tüp Bebek Kıbrıs Tüp BebekTüp BebekTüp Bebek, bir yılı aşkın süredir, hiçbir korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen, çeşitli sebeplerden bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu, başarıyla gerçekleştirdiğimiz tedavimizdir.
IMSI Kıbrıs Tüp BebekIMSIIMSI, standart tüp bebek tedavilerin çok üzerinde gebelik oranını sağlamak amacıyla, morfolojik açıdan gebelik sağlama olasılığı en yüksek sperm hücresinin seçilmesi işlemidir.