Hemen arayın:
+90 533 874 03 13

Tedavilerimiz

Yumurta Donasyonu

Yumurta Donasyonu

Menopoz, turner sendromu ve yumurtaların yetersiz kaldığı diğer durumları yaşayan kadınlar, yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavimiz ile, %85'i aşan başarı oranlarımızla anne olabiliyorlar.

Sperm Donasyonu

Sperm Donasyonu

Sperm Donasyonu, çeşitli nedenlerle sperm üretimi durmuş, sağlıklı ya da yeterli sperm üretimi şansı bulunmayan, azospermi ve benzeri sorunları yaşayan erkeklerin sağlıkla bebek sahibi oldukları tedavimizdir.

Tüp Bebek

Tüp Bebek

Tüp Bebek, bir yılı aşkın süredir, hiçbir korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen, çeşitli sebeplerden bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu, başarıyla gerçekleştirdiğimiz tedavimizdir.

IMSI

IMSI

IMSI, standart tüp bebek tedavilerin çok üzerinde gebelik oranını sağlamak amacıyla, morfolojik açıdan gebelik sağlama olasılığı en yüksek sperm hücresinin seçilmesi işlemidir.

Embriyo Donasyonu

Embriyo Donasyonu

Embriyo Donasyonu yöntemi ile, defalarca tüp bebek denemesinden sonra, çocuk özlemini giderememiş çiftlere, en sağlıklı üreme hücreleri ile, anne baba olma şansını sunuyoruz.

PGT - Genetik Tanı

PGT - Genetik Tanı

Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT) yöntemimiz ile, doğacak bebeğinizin %99 oranında istediğiniz şekilde, genetik açıdan sağlıklı olduğunu, henüz gebelik dahi oluşmadan önce bilebilirsiniz.

Serum Yöntemi

Serum Yöntemi

Defalarca başarısızlıkla sonuçlanan tüp bebek tedavileri ve erken dönem bebek kayıpları olan kadınlarda uyguladığımız serum yöntemi ile, anne adaylarını sağlıkla bebeklerine kavuşturuyoruz.

Embriyoskop

Embriyoskop

Yurtdışındaki uygulamalarda, tüp bebek gebelik oranlarını %20'nin de üzerinde arttırmasıyla, adından oldukça sık söz ettiren Embriyoskop sistemi ile embriyolarınız 7/24 sizin gözetiminizde!

Yumurta Takviyesi - Tandem

Yumurta Takviyesi - Tandem

Az da olsa yumurta üretimi olan ve donor yumurtası kullanma konusunda tereddütler yaşayan kadınlara, kendi ve donor yumurtalarını birlikte kullanma olanağı sağladığımız tedavimiz.

Embriyo Dondurma

Embriyo Dondurma

Embriyo Dondurma ile, transfer için gerekli olan sayıdan daha fazla ve iyi kalitede embriyo elde edilmesi durumunda, çiftlerin isteği üzerine, kalan embriyolarını dondurularak saklayabilmekteyiz.

Yumurta Dondurma

Yumurta Dondurma

Gerek kariyer planları, gerekse evlenme yaşının ilerlemesi gibi nedenlerden ötürü bebek sahibi olmayı ertelemeyi planlayan kadınların yumurtalarını dondurup, saklayabiliyoruz.

TESA - Mikro TESE

TESA - Mikro TESE

TESA ya da Mikro TESE denilen mikroskopik cerrahi operasyonlar sayesinde, menisinde hiç sağlıklı spermi bulunmayan erkeklerin dahi, testis dokularının içerisinde sperm elde edebilmekteyiz.

Yumurta Donörü Başvurusu

Yumurta donörü olup yumurta bağışı yapabilmek için gerekli kriterler vardır. Bu kriterlere uygunsanız siz de yumurta bağışcısı olabilirsiniz.

Hemen Doktorunuza Ulaşın

Doğru teşhis ile sizin için gerekli tedaviyi ve maliyetini öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

+90 533 874 03 13
Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip Kıbrıs Tüp Bebek

Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip
Tüp Bebek Uzman Doktorumuz

İrem Berk Kıbrıs Tüp Bebek

İrem Berk
Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

Sezen ATAL Kıbrıs Tüp Bebek

Sezen ATAL
Klinik Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN Kıbrıs Tüp Bebek

Ayşe LİMAN
Embriyoloğumuz

Yumurta Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekYumurta DonasyonuMenopoz, turner sendromu ve yumurtaların yetersiz kaldığı diğer durumları yaşayan kadınlar, yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavimiz ile, %85'i aşan başarı oranlarımızla anne olabiliyorlar.
Sperm Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekSperm DonasyonuSperm Donasyonu, çeşitli nedenlerle sperm üretimi durmuş, sağlıklı ya da yeterli sperm üretimi şansı bulunmayan, azospermi ve benzeri sorunları yaşayan erkeklerin sağlıkla bebek sahibi oldukları tedavimizdir.
Tüp Bebek Kıbrıs Tüp BebekTüp BebekTüp Bebek, bir yılı aşkın süredir, hiçbir korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen, çeşitli sebeplerden bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu, başarıyla gerçekleştirdiğimiz tedavimizdir.
IMSI Kıbrıs Tüp BebekIMSIIMSI, standart tüp bebek tedavilerin çok üzerinde gebelik oranını sağlamak amacıyla, morfolojik açıdan gebelik sağlama olasılığı en yüksek sperm hücresinin seçilmesi işlemidir.