Hemen arayın:
+90 533 874 24 14

Vajina Daraltma

Vajina Daraltma

Kadınlarda vajina darlığı, doğumlar, yoğun cinsel ilişki ya da yaş faktörü ile birlikte azalabilmekte ve zamanla sıkı yapısını kaybedebilmektedir. Vajinanın sıkı yapısı, ilişki sırasındaki cinsel hazzı ciddi şekilde etkilediğinden, bu gevşeme durumu hem kadın hem de partneri açısından, zaman zaman can sıkıcı bir hal almaktadır ve cinsel birliktelikte alınan zevkin azalmasına ve isteksizliğe neden olabilmektedir.

Yukarıdaki durumlardan ötürü, zamanla sıkılığını kaybeden vajinaya eski anatomisini kazandırmak için, vajen daraltma operasyonları yapılabilmektedir. Vajina daraltma operasyonlarındaki uygulama; fazla dokunun çıkarılması ve kalan bölümlerin de toplarlanması esasına dayanır.

Vajen daraltma işlemleri Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'mizde, genel anestezi altında, acısız şekilde, başarıyla gerçekleştirilmektedir ve hasta işlemin ardından, en geç 6 saat kadar sonra taburcu edilmektedir.

Hastalar, vajen daralma operasyonlarından 2 ya da 3 gün kadar sonra işlerine devam edebilmekte, yaklaşık bir ay kadar sonra ise, tekrardan cinsel ilişkiye başlayabilmektedirler.


Hemen Doktorunuza Ulaşın

Doğru teşhis ile sizin için gerekli tedaviyi ve maliyetini öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

+90 533 874 24 14
Whatsapp ile ücretsiz arayın / mesaj atın

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip Kıbrıs Tüp Bebek

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip
Tüp Bebek Uzman Doktorumuz

İrem Berk Kıbrıs Tüp Bebek

İrem Berk
Tüp Bebek Koordinatörümüz

Tarkan Çevirgen Kıbrıs Tüp Bebek

Tarkan Çevirgen
Klinik Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN Kıbrıs Tüp Bebek

Ayşe LİMAN
Embriyoloğumuz

Yumurta Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekYumurta DonasyonuMenopoz, turner sendromu ve yumurtaların yetersiz kaldığı diğer durumları yaşayan kadınlar, yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavimiz ile, %85'i aşan başarı oranlarımızla anne olabiliyorlar.
Sperm Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekSperm DonasyonuSperm Donasyonu, çeşitli nedenlerle sperm üretimi durmuş, sağlıklı ya da yeterli sperm üretimi şansı bulunmayan, azospermi ve benzeri sorunları yaşayan erkeklerin sağlıkla bebek sahibi oldukları tedavimizdir.
Tüp Bebek Kıbrıs Tüp BebekTüp BebekTüp Bebek, bir yılı aşkın süredir, hiçbir korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen, çeşitli sebeplerden bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu, başarıyla gerçekleştirdiğimiz tedavimizdir.
IMSI Kıbrıs Tüp BebekIMSIIMSI, standart tüp bebek tedavilerin çok üzerinde gebelik oranını sağlamak amacıyla, morfolojik açıdan gebelik sağlama olasılığı en yüksek sperm hücresinin seçilmesi işlemidir.