Hemen arayın:
+90 533 874 03 13

Başarılarımız

Bebeklerimizden bazıları....

Bebeklerimizden bazıları....

Bizimle gerçekleştirdikleri tüp bebek serüvenleri, kucaklarında bebekleriyle, mutlulukla sonuçlanan, yüzlerce hastamızın yavrularının hepsini burada yayınlamamız imkansız, fakat çiftlerimizin gönderdiği fotoğraflardan bir kaçını sizinle burada paylaşmak istedik... Tüp bebek tedaviniz için bizi seçtiğinizde, deneyimli tüp bebek koordinatörümüz İrem Berk, tedavinizin başından sonuna kadar size eşlik edecek, bebeğinizi kucağınıza alacağınız o eşsiz ana kadar, her konuda size destek sağlayacaktır. Tedavinize başlamadan önce aklınıza takılan sorularınız varsa, iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp, İrem Berk ile görüşebilirsiniz.

Başarı ve Doğum Hikayelerimiz

Yumurta donasyonu yaptıranların, PGT yaptıranların Op. Jin. Dr. Firdevs Uğuz Tip ve Mucize Ekibine yorumları bulunuyor

Hemen Doktorunuza Ulaşın

Doğru teşhis ile sizin için gerekli tedaviyi ve maliyetini öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

+90 533 874 03 13
Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip Kıbrıs Tüp Bebek

Jin. Op. Uzm. Dr. Firdevs Uğuz Tip
Tüp Bebek Uzman Doktorumuz

İrem Berk Kıbrıs Tüp Bebek

İrem Berk
Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

Sezen ATAL Kıbrıs Tüp Bebek

Sezen ATAL
Klinik Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN Kıbrıs Tüp Bebek

Ayşe LİMAN
Embriyoloğumuz

Yumurta Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekYumurta DonasyonuMenopoz, turner sendromu ve yumurtaların yetersiz kaldığı diğer durumları yaşayan kadınlar, yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavimiz ile, %85'i aşan başarı oranlarımızla anne olabiliyorlar.
Sperm Donasyonu Kıbrıs Tüp BebekSperm DonasyonuSperm Donasyonu, çeşitli nedenlerle sperm üretimi durmuş, sağlıklı ya da yeterli sperm üretimi şansı bulunmayan, azospermi ve benzeri sorunları yaşayan erkeklerin sağlıkla bebek sahibi oldukları tedavimizdir.
Tüp Bebek Kıbrıs Tüp BebekTüp BebekTüp Bebek, bir yılı aşkın süredir, hiçbir korunma yöntemi kullanmamalarına rağmen, çeşitli sebeplerden bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu, başarıyla gerçekleştirdiğimiz tedavimizdir.
IMSI Kıbrıs Tüp BebekIMSIIMSI, standart tüp bebek tedavilerin çok üzerinde gebelik oranını sağlamak amacıyla, morfolojik açıdan gebelik sağlama olasılığı en yüksek sperm hücresinin seçilmesi işlemidir.